Basketbal

Jsme banda nadšených sportovců, kteří se schází každou neděli od 19h za účelem si pořádně zaběhat, dostat ze sebe stres nastřádaný za celý týden a hlavně se pobavit.

Náš basketbalový tým není zapsán v žádné z oficiálních soutěží, ale pravidelně se účastníme turnajů neregistrovaných hráčů.

V rámci Sokola je náš tým zapojen i do organizace různých akcí jako je Maškarní párty v únoru nebo Slovácké hody v měsíci srpnu.

Koho hledáme?

Všechny, kteří mají již s basketbalem nějaké zkušenosti (i minimální), jsou aktivní, přátelští a mají chuť se pořádně vysportovat.
Velkým plus našeho basketbalového týmu je především to, že jsme všichni velcí kamarádi a společně organizujeme i různé akce mimo sokol. Proto, pokud chceš získat nové přátele, toto je to pravé místo pro tebe. Hrajeme každou neděli od 19 hod v sokolovně, tak se za námi přijď podívat!

Kontakt na vedoucího oddílu

Anthula Bojasová; alfaefi@seznam.cz