Otázky

Datum: 26.05.2022

Vložil: Litecoin

Titulek: Bitcoin or Litecoin? 95% people choose Litecoin!

I believe that Litecoin cryptocurrency is the future world payment system. For Litecoin it will be possible to fly into space. But I don't have the money to buy it myself. Please give me Litecoin.

My Litecoin address:
LiFRfuM3jcJVXBLk19gVA8Lh1ukdP7Wngs

Odpovědět

—————

Datum: 30.01.2013

Vložil: Veronika

Titulek: Florbal

Moc dotazů tady zajím není :-), já budu mít hned několik. Ráda bych začala chodit do florbalu, moc informací jsem se zde zatím nedočetla,mimo den a čas. Na vysoké jsem semestr chodila..., tak by mě zajímalo, jestli můžu jen tak přijít, zda vadí, že jsem holky (chodí tam nějaké?), musím mít svoji florbalku a kolik za to :-)

Díky za odpověď

Odpovědět

—————

Datum: 17.02.2013

Vložil: Lukáš

Titulek: Re: Florbal

Ahoj Veroniko, omlouvám se za opožděnou odpověď i za nekompletní stránky, které jsou pořád ještě ve výstavbě... Co se týče Tvého dotazu, nejlepší bude, když se na na jejich trénink přijdeš podívat a domluvit osobně. Samozřejmě Tě rádi přijmou mezi sebe. Středeční a páteční florbal hrají i holky. Florbalku má každý svoji, tak by sis ji musela ze začátku nejlépe od někoho půjčit. Sokolské příspěvky jsou uvedeny v této tabulce http://sokol-brno-jundrov.webnode.cz/prispevky .Par prvnich treninku muze byt na zkousku zdarma:-) Pokud bys chtěla vědět více informací, můžeš kontaktovat vedoucího oddílu Tomáše Beránka +420777270893

Odpovědět

—————