25.08.2013 12:01

Plán akcí 2014

PLÁN AKCÍ jaro 2014Abyste si mohli naplánovat vlastní aktivity, předkládáme akce Kolíků (týká se malých i velkých) až do léta.

Nebude-li uvedeno konkrétně k dané akci jinak, tak si všichni veškerou výbavu nosí sami. Většina dětí je již vybavena kvalitním batohem, do kterého si jsou schopny samy nebo s menší pomocí, vše potřebné nabalit. Tašky nejsou k přenášení na delší vzdálenosti vhodné. Doprovodné vozidlo slouží k převozu společných věcí – stany, kotlíky a jídlo si stále ještě neuneseme.

V nutných případech mohou nastat změny, ale naší snahou je tento plán dodržet. Prosím, na výpravy se hlaste zavčas (týden před termínem akce to bereme jako 100%) na: http://doodle.com/us5fi95cf3k9bbtk Díky.

DUBNOVÝ VÝJEZD 11.-13. dubna 2014 do Chlébského

Výprava do chatek na Skautské základně v Chlébském http://www.chlebske.org/.

Sraz v pátek v 16 u lékárny v Jundrově nebo 16.40 na nádraží v Králově Poli. Vlakem (16.52h) do Nedvědice, odtud nás čeká 6km pěšky na základnu. Návrat v neděli cca 17.15h k sokolovně do Jundrova. S sebou kromě standardního vybavení: páteční večeři, cena cca 500,-Kč Ostatní podrobnosti budou upřesněny včas před akcí.

KVĚTNOVÁ 4.DENNÍ VÝPRAVA 8.-11. května 2014

Výprava od čtvrtka až do neděle !! (v pátek, prosím zajistěte dětem volno ve škole) zatím neznámo kam, ale zcela jistě pod stan a plachty. Podrobnosti budou upřesněny včas před akcí.

ČERVNOVÁ VÝPRAVA 6.-8.června 2014

V pátek vyrazíme do terénu a strávíme do neděle čas tábornickými dovednostmi a zálesáckým životem. Podrobnosti budou upřesněny včas před akcí.

Tip na táboření uvítáme! Podmínky: solidní dostupnost hromadnými prostředky, prostor pro 4-6 stanů, v blízkosti pitná voda.

ZÁVĚREČNÝ OHEŇ pátek 20.6.2014

Poslední schůzka Kolíků ve školním roce. Bude-li příznivé počasí, vyrazíme k lesu a kromě různých her a sportování si pak uděláme ohýnek. Vezměte si k opékání co máte rádi (špekáček, rohlík, chleba, sýr, jablko apod.). Kdo bude mít zájem, může přespat ve svém spacáku pod hvězdami.

Tábor opět na stejném místě 26.7. - 2.8.2014 Oslavka

Ti, co se nezúčastní, dejte do konce února vědět vedoucím oddílu, ať můžeme doplnit stav starými osvědčenými táborníky, ale nečleny Kolíků.

STANDARDNÍ VYBAVENÍ NA AKCE

Na schůzku každý pátek od vždy 16-18hod v Sokole Jundrov potřebují všichni sportovní oblečení na ven a převlečení i přezutí do tělocvičny, KPZ, šátek, uzlovačku, deník, svačinu a pití.

Na jednodenní výpravu k tomu přidejte dobré vybavení dle aktuálního počasí, svačinu a pití na celý den, pláštěnku, hodí se i podsedák (podprdelník = kousek karimatky). Děti starší 6ti let i 2ks přestupní jízdenky MHD.

Na vícedenní výpravu ještě navíc do velkého batohu spacák, karimatku, ešus apod., lžíci, teplé a náhradní oblečení i obutí, hygienické potřeby, baterku, nožík, nebo škrabku na brambory. Na sobotní snídani vaše úžasné buchty a jiné dobroty.